Balistický panel přední/zadní IV. ICW GARED®
Kód: 8005Detailní popis produktu
Balistický panel přední/zadní IV. ICW GARED®
Balistický panel GARED úrovně ochrany IV. ICW představuje špičkové řešení pro uživatele, kteří nechtějí dělat kompromisy mezi ochranou, hmotností a funkčností. Tento panel v kombinaci s měkkou balistikou poskytuje maximální možnou ochranu proti vysoce výkonným hrozbám.
Konstrukce panelu využívá moderní materiály a pokročilé výrobní postupy, díky kterým dosahuje vynikající odolnosti při zachování rozumné hmotnosti. Hliníková (AL) technologie přispívá k efektivnímu rozložení energie zásahu a zvyšuje celkovou expirační životnost panelu. Výsledkem je spolehlivá ochrana, na kterou se můžete spolehnout v náročných podmínkách.
Balistické panely GARED jsou výsledkem důsledného vývoje, testování a důrazu na detail. Nabízejí kombinaci ochrany, odolnosti a praktičnosti, která odpovídá požadavkům moderního uživatele – ať už jde o služební použití, trénink nebo krizové situace. Panel je kromě průraznosti testován i proti pádovým zkouškám, kdy nepraskne ani při pádu z dvoumetrové výšky.
BALISTICKÁ ODOLNOST:
- 5,45 x 39 FMJ (MSC)
- 5,56 x 45 (SS 109)
- 5,56 x 45 Ball (M193)
- 7,62 x 39 FMJ (MSC)
- 7,62 x 51 FMJ (M80)
- 7,62 x 54 MSC - v kombinaci s měkkou balistikou
- 7,62 x 39 API BZ - v kombinaci s měkkou balistikou
- 7,62 x 63 M2AP ( .30-06 Spring.) - v kombinaci s měkkou balistikou
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Balistické pláty |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost panelu: | 2,7kg |
| Rozměry: | 250x300mm (standard) |
| Tloušťka: | 22mm |
| Balistická odolnost: | IV. |
| Standard: | NIJ STD 0101.04 |
| Certifikace: | Ano |
| Potah: | Cordura |
| Zakřivení: | Ano - jednoduše zakřivený |
| Materiál: | Keramika, hliník, textil |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Společnost Gared již přes 34 let aktivně vyvíjí a přímo vyrábí balistické prostředky, které jsou uživatelsky prověřené a plně certifikované. Neprůstřelné vesty, balistické panely, helmy a vesty. Gared je ryze česká společnost s bohatnou historií, která si zakládá na kvalitě a prozákaznickém přístupu. Společnost pečlivě prověřuje všechny materiály, které ve své výrobě používá. Zákazník má tak záruku kvality a jistotu, že se na produkty Gared může vždy spolehnout.
Samotné materiály představují záruku kvality výsledných vlastností výrobků společnosti Gared, která je držitelem Certifikátu ISO 9001. Všechny modely panelů a balistiky jsou před uvedením do výroby testovány a certifikovány přísnými normami, jako jsou Americký standard NIJ STD 0101.04, 0101.06 a 0108.01, Česká norma ESN 39 5360 a ověřenou kvalitu tato společnost dokládá výslednými atesty.
| Výrobní společnost : | GARED s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Družstevní 278, 517 01 Solnice |
