Čelovka Perun 2 Olight®
Kód: 2730Detailní popis produktu
Čelovka Perun 2 Olight®
Čelovka disponuje šesti světelnými režimy, včetně signálu SOS, a díky své univerzálnosti s dlouhou výdrží až 12,5 dne svícení, bude jistě skvělým pomocníkem každého outdoorového nadšence i užitečným pracovním nástrojem.
Perun má celkem šest režimů výkonu: 2500 lumenů (2,9 hodiny, po 2 minutách se výkon automaticky sníží na 800 lumenů) - 500 lumenů (4,5 hodiny) - 120 lumenů (18 hodin) - 30 lumenů (66 hodin) - moon režim 5 lumenů (12,5 dne) - SOS.
Ovládání:
Svítilna se zapíná a vypíná krátkým stisknutím tlačítka na boku. Při zapnuté svítilně stiskněte a přidržte tlačítko, režimy se budou cyklicky přepínat, při přepnutí do požadovaného režimu tlačítko uvolněte. Pro zapnutí svítilny přímo do Moon režimu 5 lumenů přidržte tlačítko stisknuté cca 1 vteřinu. Pro aktivaci Turbo režimu (2500 lumenů) boční tlačítko dvakrát rychle stiskněte. SOS režim aktivujete rychlým trojitým stiskem tlačítka.
Svítilna je dodávána s elastickým náhlavním páskem, který umožňuje svítilnu nosit na hlavě jako běžnou čelovku. Tato funkce je užitečná při práci ve tmě.
Výkonná bílá LED je napájena lithium-iontovým akumulátorem 21700 o kapacitě 4000 mAh, který se nabíjí přímo v čelovce přes magnetický port.
Balení obsahuje:
- Svítilna Perun 2
- hlavové popruhy
- silikonový držák
- Li-ion akumulátor Olight ORB-217C40A
- nabíjecí MCC3 USB kabel s magnetickým konektorem
- spona
- šňůrka na krk
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Svítilny |
|---|---|
| Značka: | Olight |
| Výkon MAX: | 2500 lumenů |
| Výkon MIN: | 5 lumenů |
| Max dosah: | 166m |
| Max výdrž: | 12,5 dne |
| Napájení: | 1x 21700, USB dobíjení |
| Počet režimů: | 6 |
| Vodotěsnost: | IPX8 (ponor 2 m) |
| Barva světla: | Denní bílá (5500-6500 K) |
| Rozměry: | 12,7 cm (délka) x 2,86 cm (průměr hlavy) x 2,7 cm (průměr těla) |
| Hmotnost: | 223 g |
| Materiál: | Hliníková slitina |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Olight je čínská firma zaměřená na vývoj a výrobu vysoce výkonných svítilen, čelovek a taktických světel. Od svého založení v roce 2007 si rychle vydobyla mezinárodní renomé díky spojení inovativního designu, kompaktního provedení a vysokého výkonu. Její produkty nacházejí využití při outdoorových aktivitách, taktických operacích i v běžném každodenním životě.

| Výrobní společnost : | Olight Technology Co., Ltd. |
|---|---|
| Adresa : | 5th Floor, Building A2, Fuhai Information Harbor, Fuhai Subdistrict, Bao’an District, Shenzhen, Guangdong, 518103 Čína |
| E-mail : | contact@olight.com |
| Zástupce výrobce v EU : | PROFER GUN s.r.o. |
| Adresa zástupce v EU : | Panelová 1166 500 03 Hradec Králové |
| E-mail zástupce v EU : | shop@guncentrum.cz |
