Malorážná pistole Ruger Mark IV Tactical se závitem, .22LR
Kód: 40150Detailní popis produktu
Malorážná pistole Ruger Mark IV Tactical se závitem
OBSAH KUFRU:
- Ruger Mark IV
- 2x zásobník (10 ran)
- Zámek pro zabezpečení zbraně
- Manuál
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Malorážky |
|---|---|
| Ráže: | .22LR |
| Právní kategorie: | R3 |
| Velikost: | Full-size |
| Typ zbraně: | Pistole samonabíjecí |
| Délka hlavně:: | 4,4" |
| Kapacita zásobníku:: | 10 ran |
| Materiál:: | nerezová ocel |
| Váha:: | 980g |
| Twist:: | 1:16" |
| Hlaveň: | Za studena kovaná hlaveň |
| Střenky: | Syntetické |
| Hledí: | Stavitelné |
| Pojistka: | Oboustranná |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
