Pistole CZ P-09 FDE, 9mm luger
Kód: 74Související produkty
Detailní popis produktu
Pistole CZ P-09 FDE
Spoušťový mechanismus OMEGA - osvědčený, jednoduchý a spolehlivý spoušťový mechanismus OMEGA umožňuje snadnou volbu mezi bezpečnostními prvky zbraně – manuální pojistkou či vypouštěním napnutého kohoutu na bezpečnostní ozub.
Pojistka nebo vypouštění závěru - Jednoduchou výměnou oboustranných ovladačů můžete pistoli přestavět na použití s pojistkou, nebo vypouštěčem.
Ergonomicky tvarovaný odlehčený kohout - Ergonomicky tvarovaný kohout pro rychlé a spolehlivé napnutí i pro bezpečné vypuštění v případě potřeby. Odlehčení kohoutu zajišťuje maximalizaci bicí energie předávané zápalníku pro stoprocentní iniciaci zápalky náboje.
Tvar jazýčku spouště - Tvar jazýčku spouště zajišťuje rychlé a spolehlivé stisknutí i rukou s kratšími prsty v SA i DA poloze spoušťového mechanismu.
Samozřejmostí jsou také oboustranné ovladače, zbraň je tedy vhodná i pro leváky.
Mechanicky a teplotně stabilní polymerový rám zesílený skelnými vlákny je vyroben z moderního materiálu s vysokou vrubovou houževnatostí.
Vyměnitelné hřbety rukojeti - hřbety rukojeti ve velikostech S, M a L jsou součástí balení. Umožňují modifikovat úchop a upravit dosah prstu na spoušť.
CZ P-07/09 se Vám přizpůsobí. Přední a zadní natahovací drážky umožňují pohodlnou a bezpečnou manipulaci se závěrem, jakýmkoliv způsobem jste zvyklí.
CZ P-07 má optimalizovanou ergonomii pro rychlý, pevný, jistý a bezpečný úchop zbraně i v případě nutnosti okamžité reakce s minimem času na opravu úchopu, což zajišťují zaoblené hrany rámu včetně bobřího ocasu.
Svítilnu, laserový značkovač případně kombinaci svítilny a značkovače bezpečně připojíte ke zbrani prostřednictvím lišty dle MIL-STD 1913.
Hlaveň, závěr i součásti spoušťového mechanismu jsou díky speciální povrchové úpravě odolné proti povětrnostním vlivům i mechanickému poškození.
Při pořízení této palné zbraně u nás dostanete poukaz na 30 minut pojezdové střelnice zdarma!
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pistole |
|---|---|
| Ráže: | 9mm luger |
| Velikost: | Full-size |
| Celkové rozměry (v x š x d): | 148X37X208 mm |
| Délka hlavně: | 115 mm |
| Hmotnost s prázdným zásobníkem [g]: | 860 |
| Kapacita zásobníku: | 19 |
| Mířidla: | Luminiscenční |
| Spoušť: | SA/DA |
| Materiál rámu: | Polymer vyztužený skelným vláknem |
| Bezpečnostní prvky: | Bezpečnostní ozub | Vypouštění kohoutu/ Manuální pojistka | Blokování zápalníku |
| Závit: | Ne |
| Odpor Spouště: | SA: 21 N DA_ 44 ± 2 N |
| Délka chodu spouště [mm]: | SA: 10 ± 1 DA_ 13 ± 2 |
| Délka resetu [mm]: | 7 ± 1 |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
AKTUÁLNĚ PROBÍHÁ AKCE CZUB pro ozbrojené složky
Naše společnost se řadí mezi GOLD partnery CZUB. Veškeré produkty z nabídky CZ můžete objednat a zakoupit u nás.
Česká zbrojovka Uherský Brod (CZUB) patří mezi nejvýznamnější výrobce palných zbraní na světě a zároveň představuje špičku českého zbrojního průmyslu. Tradice značky sahá až do roku 1936 a od té doby si CZ vybudovala pevnou pozici mezi profesionály, sportovními střelci i ozbrojenými složkami po celém světě.
Zbraně CZUB jsou známé především svou vysokou spolehlivostí, přesností a kvalitním zpracováním, které obstojí i v náročných podmínkách. Díky důrazu na vývoj a inovace vznikají modely, které splňují požadavky moderní střelby – ať už jde o služební nasazení, sportovní disciplíny nebo civilní použití.
| Výrobní společnost : | Česká zbrojovka a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Svatopluka Čecha 1283 Uherský Brod 688 01 Czech Republic, Europe |
| E-mail : | prodejna.praha@czub.cz |

