Pistole CZ SHADOW 2 COMPACT Bronze Special edition + Holosun HE508T-RD X2
Kód: CZ-SHAD2-COMP-BRDetailní popis produktu
CZ SHADOW 2 COMPACT Bronze Special edition + Holosun HE508T-RD X2
Speciální povrchová úprava hlavně, závěru a rámu zajišťuje odolnost proti mechanickému poškození, čímž zvyšuje životnost zbraně. Současně zajišťuje odolnost proti povětrnostním vlivům.
Stovky ostrých výstupků na přední části rukojeti zajišťují dokonalou stabilitu zbraně v úchopu. Zbraň v ruce neklouže při výstřelu ani při prudkých změnách bočního směru.
Hladký chod spouště a zkrácený reset je jedním z klíčových faktorů nutných pro dosahování co nejlepších střeleckých výsledků.
Rychlost přebíjení během řešení střelecké situace musí být naprosto intuitivní. S polohovatelným hmatníkem nalezne každý uživatel pozici, která mu maximálně vyhovuje, čímž zrychlí proces přebíjení zbraně.
Optické vlákno protažené muškou čerpá světlo z okolí a soustředí jej do svého příčného průřezu. Září jasně oproti okolním předmětům, zlepšuje a hlavně zrychluje orientaci při míření a výrazně zkracuje čas potřebný k zamíření.
Úpravy rámu pod bobřím ocasem pro maximálně hluboký úchop zlepšují chování zbraně při výstřelu a snižují zdvih zbraně způsobený výstřelem.
ROZDÍLY OD STANDARDNÍHO SHADOW 2 COMPACT:
- Povrchová úprava Burnt Bronze Cerakote® na rámu a závěru
- Černé rukojeti LOK® z materiálu G10 Palm Swell Veloce
- Černě eloxované hliníkové tlačítko spouště zásobníku
- Spoušť z černé nitridové oceli
- Kolimátor Holosun® HE508T-RD X2 s červeným bodem
- Adaptérová destička
- Připraveno k okamžitému použití - kolimátor namontován a nastřelen v základu
- Unikátní sériové číslo pistole
- Nové kvalitní textilní pouzdro na pistoli s tvrdou skořepinou
OBSAH BALENÍ:
- pistole Shadow COMPACT Bronze
- kolimátor Holosun
- 2x 15ti ranný zásobník
- sada čištění
- manuál
- speciální tvrdý látkový kufřík
Při pořízení palné zbraně u nás dostanete ke zbrani dárek zdarma!
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pistole |
|---|---|
| Ráže: | 9mm luger |
| Velikost: | Compact |
| Celkové rozměry (v x š x d): | 138 × 35 × 191 mm mm |
| Délka hlavně: | 102 mm |
| Hmotnost s prázdným zásobníkem [g]: | 870 ±5 g |
| Kapacita zásobníku: | 15 |
| Mířidla: | Světlovodná muška | Rýhované hledí |
| Spoušť: | SA/DA |
| Materiál rámu: | Hliníková slitina |
| Střenky: | G10 |
| Bezpečnostní prvky: | Bezpečnostní ozub | Manuální pojistka |
| Odpor Spouště: | SA:15 N DA: 46 N |
| Délka chodu spouště [mm]: | SA: 3-4 DA: 5 |
| Délka resetu [mm]: | 3-4 |
| Povrch pistole: | Cerakote |
| Kolimátor: | Holosun HE508T-RD X2 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
AKTUÁLNĚ PROBÍHÁ AKCE CZUB pro ozbrojené složky
Naše společnost se řadí mezi GOLD partnery CZUB. Veškeré produkty z nabídky CZ můžete objednat a zakoupit u nás.
Česká zbrojovka Uherský Brod (CZUB) patří mezi nejvýznamnější výrobce palných zbraní na světě a zároveň představuje špičku českého zbrojního průmyslu. Tradice značky sahá až do roku 1936 a od té doby si CZ vybudovala pevnou pozici mezi profesionály, sportovními střelci i ozbrojenými složkami po celém světě.
Zbraně CZUB jsou známé především svou vysokou spolehlivostí, přesností a kvalitním zpracováním, které obstojí i v náročných podmínkách. Díky důrazu na vývoj a inovace vznikají modely, které splňují požadavky moderní střelby – ať už jde o služební nasazení, sportovní disciplíny nebo civilní použití.
| Výrobní společnost : | Česká zbrojovka a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Svatopluka Čecha 1283 Uherský Brod 688 01 Czech Republic, Europe |
| E-mail : | prodejna.praha@czub.cz |

