Pistole Glock 43X MOSK COYOTE - LIMITOVANÁ EDICE, 9mm luger
Kód: 18101Související produkty
Detailní popis produktu
Pistole Glock 43X MOSK COYOTE - LIMITOVANÁ EDICE
Jedná se o nejnovější model ve velikosti subcompact s jednořadým zásobníkem v ráži 9x19 řady slimline vhodná pro skryté nošení. Standardně dodávána v sadě se dvěma zásobníky na 15 nábojů.
GLOCK FS = Front serrations!
Přední drážky závěru (FS) zlepšují možnosti manipulace pistolí Glock. Díky drážkám můžete snadno provádět fast press check před a po střelbě.
Vlastnosti:
- drážky na přední části závěru (Front Serrations)
- povrchová úprava nDLC v černé barvě
- vývrt hlavně Glock Marksman (GMB)
- rám bez výstupků pro prsty
- kapacita zásobníku:15+1
- nový integrovaný bobří ocas
- jemnější chod spouště
! kolimátor není součástí balení
Obsah balení:
- Pistole Glock 43X MOSK coyote
- Kufřík
- Zásobník 2ks (15 ran)
- Vytěrák s knotovým průvlakem
- Kartáček na čištění
- Rychlonabíječ
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pistole |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Ráže: | 9mm luger |
| Právní kategorie: | R3 |
| Velikost: | Subcompact |
| Délka závěru: | 154 mm |
| Výška: | 148 mm (se zásobníkem) |
| Šířka: | 28 mm |
| Kapacita zásobníku: | 15 |
| Hmotnost bez zásobníku: | 482 g |
| Odpor spouště: | ~2,0 kg |
| Rám: | Polymer |
| Závěr: | Kov |
| Délka hlavně: | 87 mm |
| Optics ready: | Ano |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | GLOCK Gesellschaft m.b.H. |
|---|---|
| Adresa : | Gaston Glock Park 1, 9170 Ferlach, Austria |
