Pistole Walther PDP Full size 4,5" OR, 9mm luger
Kód: 9.1549.818Detailní popis produktu
Pistole Walther PDP Full size 4,5" OR, 9mm luger
Tento konkrétní model samonabíjecí pistole Walther z řady PDP je osazen hlavní o délce 4,5" (114 mm). Model PDP Full Size disponuje kapacitou zásobníku 18 nábojů a je, stejně jako ostatní pistole této série, zkonstruován pro střelivo ráže 9 mm Luger.
Všechny modely řady PDP jsou vybaveny spoušťovým mechanismem Performance Duty, který vyniká přesným chodem s jasně čitelným, plynule narůstajícím odporem až do bodu výstřelu při 25 N. Mechanismus je navíc doplněn o krátký a zřetelný reset, který zaručuje optimální chování spouště při rychlé střelbě. Tato spoušť je odbornou veřejností hodnocena jako „Best in Class“ se špičkovou úrovní uživatelské bezpečnosti.
Vysoká spolehlivost a přesnost pistolí PDP je zaručena jejich odstupňovanou komorou. Ta slibuje menší znečišťování i při vyšším počtu výstřelů, a to především díky lepšímu těsnění nábojnice, čímž se snižuje průnik plynů a nečistot zpět do zbraně. Odstupňovaná komora navíc zajišťuje zvýšení počáteční rychlosti střely.
Dalšími klíčovými znaky pistolí řady PDP jsou jejich ergonomie a modularita. Mírné rozšíření spodní hrany rukojeti zajišťuje výraznější oporu pro malíček střílející ruky. Výsledkem je snížení zdvihu, který vzniká vlivem zpětného rázu při výstřelu. V oblasti modularity dominuje především zabudovaná, nízkoprofilová montáž na mikrokolimátor (Red Dot), montážní lišta typu Picatinny, možnost nastavení orientace vypouštěče zásobníku a možnost výměny hřbetu rukojeti (každá PDP je dodávána se třemi hřbety různých velikostí – S/M/L). Jedním z hlavních cílů společnosti Walther bylo navrhnout PDP tak, aby nabídla maximální zaměnitelnost dílů a možnost kombinování různých doplňků.
Krycí deska základny kolimátoru přesně kopíruje profil závěru a po jejím odšroubování lze pomocí příslušných adaptérů instalovat pistolové kolimátory prakticky všech předních výrobců.
- adaptér PDP 01 (2859211): Docter, Noblex, Meopta;
- adaptér PDP 02 (2859220): Trijicon, Holosun, Riton, Axion
- adaptér PDP 04 (2859238): Leupold DeltaPoint, Shield, Sig Romeo Zero
- adaptér PDP 06 (2859246): Vortex Viper
Při pořízení palné zbraně u nás dostanete ke zbrani dárek zdarma!
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pistole |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Ráže: | 9mm luger |
| Právní kategorie: | R3 |
| Velikost: | Full-size |
| Typ zbraně: | pistole samonabíjecí |
| Délka hlavně: | 4,5" 127 mm (polygonní vývrt, teniferace) |
| Kapacita zásobníku: | 18 ran |
| Závěr: | ocel, povrch Tenifer |
| Rám: | polymer |
| Typ mířidel: | ocelová / hledí stranově stavitelné / bílé tečky |
| Hmotnost se zásobníkem: | 715 g |
| Rozměry (DxVxŠ): | 198 x 143 x 34 mm |
| Spoušt: | Performance Duty (vnitřní přímoběžný úderník; jednočinná) |
| Odpor spouště: | 2500 g |
| Reset spouště: | 127 mm |
Video - Walther PDP
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
