Vzduchovka SPA® Artemis PR900W 4,5mm
Kód: PR900W45Detailní popis produktu
Vzduchovka SPA® Artemis PR900W 4,5mm
SPA PR900W je nejprodávanější PCP vzduchovka na našem trhu. Její velkou výhodou je, že obsahuje víceranné zásobníky a tudíž nemusíte po každém výstřelu vkládat diabolku. V případě, že si chcete užít opravdu přesnou terčovou střelbu, tak můžete použít i jednorannou redukci, která je také součástí balení. Výměna zásobníku za jednorannou redukci a naopak je velice jednoduchá. Vždy stačí tento díl vysunout do boku, jelikož je aretován pouze magnetem na správné pozici.
Zbraň má krásnou bukovou pažbu, která je v místě úchytu gravírovaná pro stabilnější úchop. I přesto má tato vzduchovka neuvěřitelně nízkou váhu a to pouhých 2270g. Díky tomu je vhodná i pro děti a juniory. Na konci pažby je gumová antivibrační botka, která zvýší komfort při střelbě.
PR900W je taky vybavena klasickými mířidly, což je pro naučení střelby vhodné. V případě, že je již nepotřebujete, tak se dají snadno demontovat a nahradit puškohledem. Puškohled se uchytí na 11mm lištu, která je součástí této vzduchovky.
Samozřejmostí je manuální pojistka, která je umístěna na lučíku a tudíž je dobře ovladatelná. Díky tomu, že není automatická, tak ji můžeme kdykoliv trvale zajistit, nebo odjistit.
Tato vzduchovka se řadí mezi zbraně na stlačený vzduch. Výhodou oproti modelu poháněným CO2 plynem je její vyšší stabilita i při nižších teplotách. Dále určitě oceníte, že nemusíte kupovat CO2 bombičky. Maximální plnící tlak je 200bar. Plnění probíhá pomocí quickfill adaptéru, který je součástí balení. Jelikož adaptér není na závit, tak je nutné ještě dokoupit rychlospojku.
Naše zkušenost: Tuto zbraň opravdu všem doporučujeme a to buď v tomto CO2 provedení nebo PCP. Jedná se o absolutně bezproblémovou vzduchovku se kterou si jak dospělí, tak děti zažijí spoustu legrace. Výhodou je možnost víceranné i jednoranné střelby. Ocenili jsme také manuální mířidla a možnost přidání puškohledu. Celkově této zbrani není co vytknout. Je malá, lehká a perfektně se ovládá. V ráži 4,5mm je vhodná na přesnou terčovou střelbu a v ráži 5,5mm na destrukční střelbu a střelbu na plechovky.
OBSAH BALENÍ
- SPA PR900W 4,5mm
- 1 ks Zásobníku
- Jednoranná redukce
- Plnící pin
- Návod
Doplňkové parametry
| Kategorie: | PCP vzduchovky |
|---|---|
| Ráže: | 4,5mm |
| Výrobce: | SPA |
| Střelivo: | Diabolky |
| Ráže: | 4,5 mm / .177 |
| Úsťová rychlost: | 240 m/s |
| Energie: | 27 J |
| Hmotnost (g): | 2270 |
| Délka hlavně: | 450 mm |
| Montážní lišta: | Ano |
| Má zásobník: | Ano |
| Kapacita zásobníku: | 9 |
| Materiál pažby: | Buk |
| Mířidla: | Ano |
| Regulátor tlaku: | Ne |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Společnost Shaoxing Snow Peak Air Gun Company, založená v roce 1976, se specializuje na návrh a výrobu vzduchovek a střeliva pro civilní použití, jak je schváleno Ministerstvem veřejné bezpečnosti Čínské lidové republiky.
Společnost se nachází v deltě řeky Jang-c'-ťiang, necelé dvě hodiny jízdy od přístavů Šanghaj, Ningbo, letiště v Šanghaji, mezinárodního letiště Chang-čou Xiaoshan a města Yiwu, které je známé svým malým obchodem s komoditami.
Cílem společnosti je stát se předním světovým návrhářem a výrobcem střeleckého vybavení. V současné době společnost vlastní několik patentů a má 10 sérií produktů s více než 30 individuálními návrhy vzduchovek. Společnost se aktivně zapojuje do výměny zkušeností a odborných znalostí s dalšími mezinárodně uznávanými návrháři a výrobci vzduchovek a je vyspělým výrobcem originálního vybavení (OEM) se silným týmem pro návrh, výzkum a vývoj a pokročilým systémem kontroly kvality.
| Výrobní společnost : | Snow Peak AirGuns |
|---|---|
| Adresa : | No. 13 Manchi Road, Gaobu Town Shaoxing City, Zhejiang Province Čína, 312000 |
| E-mail : | sales@snowpeaksports.com |
| Zástupce výrobce v EU : | Jiří Jedlička |
| Adresa zástupce v EU : | Horní Třešňovec 193 56301 Horní Třešňovec |
