Multifunkční kleště Gunnar Multitool Pentagon®
Kód: D19009-02Související produkty
Detailní popis produktu
Multifunkční kleště Gunnar Multitool Pentagon®
![]() |
Multitool Gunnar je vyroben z vysoce kvalitní nerezové oceli 440 pro čepel a nůžky a z oceli 420 pro další komponenty. Vše je uloženo v rukojeti z nerezové oceli 420. Tento multifunkční nástroj nabízí působivou škálu funkcí. Zahrnuje špičaté i běžné kleště, štípací kleště, nůžky, víceúčelovou řezačku, otvírák na lahve a plechovky, plochý šroubovák, křížový šroubovák, drážkovací šídlo, kovový pilník, pravítko, pilu a odstraňovače drátů. Díky kompaktním rozměrům 11 x 4,2 x 1,8 cm je Gunnar snadno přenosný a obsahuje praktické nylonové pouzdro na opasek – ideální na cestování. Maximální všestrannost a pohodlí v kompaktní sadě! |
|
![]() |
![]() |
Vlastnosti:
|
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nože |
|---|---|
| Výrobce: | Pentagon® |
| Materiál čepele: | Nerezová ocel 440 a 420 |
| Materiál střenky: | Ocel 420 |
| Pouzdro: | Nylonové na opasek |
| Počet funkcí nože: | 14 |
| Délka zavřeného nože: | 11 cm |
| Délka otevřeného nože: | 16,5 cm |
| Hmotnost: | 250 g |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Pentagon Tactical je značka zaměřená na výrobu taktického, outdoorového a military oblečení a vybavení, která vznikla v roce 1991. Původně začínala jako malý army shop v Německu, ale postupně se rozrostla v mezinárodní brand se sídlem v řecké Soluni.
Značka se specializuje na vývoj funkčního oblečení pro profesionály – armádu, policii, bezpečnostní složky i outdoorové nadšence. Její produkty kombinují moderní design, odolné materiály a praktické prvky, které obstojí i v náročných podmínkách
Logo Pentagonu nese symboliku zakořeněnou ve významu čísla pět, které odráží rovnováhu, lidskost a harmonii.
Název „Pentagon“ pochází z řeckého slova „pentagonos“, což znamená „pětiúhelníkový“. V mnoha kulturách je pětka považována za číslo rovnováhy, zdůrazňující rovnováhu mezi našimi fyzickými a smyslovými zážitky.

| Výrobní společnost : | Pentagon Tactical |
|---|---|
| Adresa : | Lordou Vironos Str. 3, P.C.57009,Kalochori Thessaloniki | Greece |
| E-mail : | support@pentagon.com.gr |
| Zástupce výrobce v EU : | PROFER GUN s.r.o. |
| Adresa zástupce v EU : | Panelová 1166 500 03 Hradec Králové |
| E-mail zástupce v EU : | info@guncentrum.cz |



