Multifunkční nůž Odin Camping Multitool Pentagon®
Kód: D19007Související produkty
Detailní popis produktu
Multifunkční nůž Odin Camping Multitool Pentagon®
Navržen s precizností s použitím nerezové oceli 440 pro čepel a nůžky a nerezové oceli 420 pro další komponenty, to vše uloženo v odolné hliníkové rukojeti. Tento multifunkční nástroj obsahuje nůžky, čepel, křížový a plochý šroubovák, lámač skla a praktickou kapesní sponu.
S rozměry 10,5 x 2,6 x 2,5 cm a hmotností 173 g je ideálním nástrojem pro každodenní použití a všestrannost na cestách. Navíc je součástí i odolné nylonové pouzdro na opasek, které zajišťuje bezpečný transport a rychlý přístup.
Funkce
Můžete si vybrat ze šesti funkcí tohoto multifunkčního nože:
- nůžky,
- čepel,
- křížový šroubovák,
- plochý šroubovák,
- lámač skla a
- praktická kapesní spona.
Vlastnosti:
- Multifunkční - 6 funkcí
- Lehký - přibližně 175g
- Délka v uzavřeném stavu: přibližně 10,5 cm
- Délka v otevřeném stavu: přibližně 18 cm
- Délka listu: přibližně 7,5 cm
- Materiál: 440 nerezová ocel, nerezová ocel 420
- Barva: černá, stříbrná
- Značka: Tac Maven

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nože |
|---|---|
| Výrobce: | Pentagon® |
| Materiál čepele: | Nerezová ocel 440 a 420 |
| Materiál střenky: | Hliník |
| Pouzdro: | Nylonové na opasek |
| Počet funkcí nože: | 6 |
| Délka zavřeného nože: | 10,5 cm |
| Délka otevřeného nože: | 18 cm |
| Hmotnost: | 175 g |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Pentagon Tactical je značka zaměřená na výrobu taktického, outdoorového a military oblečení a vybavení, která vznikla v roce 1991. Původně začínala jako malý army shop v Německu, ale postupně se rozrostla v mezinárodní brand se sídlem v řecké Soluni.
Značka se specializuje na vývoj funkčního oblečení pro profesionály – armádu, policii, bezpečnostní složky i outdoorové nadšence. Její produkty kombinují moderní design, odolné materiály a praktické prvky, které obstojí i v náročných podmínkách
Logo Pentagonu nese symboliku zakořeněnou ve významu čísla pět, které odráží rovnováhu, lidskost a harmonii.
Název „Pentagon“ pochází z řeckého slova „pentagonos“, což znamená „pětiúhelníkový“. V mnoha kulturách je pětka považována za číslo rovnováhy, zdůrazňující rovnováhu mezi našimi fyzickými a smyslovými zážitky.

| Výrobní společnost : | Pentagon Tactical |
|---|---|
| Adresa : | Lordou Vironos Str. 3, P.C.57009,Kalochori Thessaloniki | Greece |
| E-mail : | support@pentagon.com.gr |
| Zástupce výrobce v EU : | PROFER GUN s.r.o. |
| Adresa zástupce v EU : | Panelová 1166 500 03 Hradec Králové |
| E-mail zástupce v EU : | info@guncentrum.cz |
