Vzduchová pistole Reximex® RP S 4,5mm
Kód: KRPU089Detailní popis produktu
Vzduchová pistole Reximex® RP S 4,5mm
Turecký výrobce Reximex připravil vzduchovou PCP pistoli pro přesnou terčovou střelbu, nazval ji krátce – RP. Z krátké pistole lze však v mžiku poskládat karabinu, protože v polstrovaném kufříku najdete rovnou i sundavací plastovou pažbu.
Tato PCP pistole je konstruována pro přesnou terčovou střelbu. Má k tomu vše, co potřebuje. Precizní 200mm dlouhou hlaveň a také regulátor tlaku, který se postará o vynikající konzistenci střelby. Nesmíme zapomenout zmínit připravený závit 1/2 UNF a adaptér pro moderátor hluku.
Pevná mířidla jsou stavitelná pouze výškově, nikoliv však stranově. Lze je ovšem nahradit optikou, pro ni je k dispozici 11mm lišta. Součástí balení je také stranově stavitelné výměnné hledí.
Duralová kartuše je uložena pod hlavní a pojme 50 ccm vzduchu. Plnící tlak je maximálně 250 barů. Zbývající tlak lze rychle odečíst na přehledném manometru uloženém v přední části kartuše.
Střílet můžete z devítiranného zásobníku, v balení jsou rovnou dva, nebo pro ještě lepší přesnost z jednoranné redukce. Nabíjení se provádí pomocí boční nabíjecí páčky. Pochvalu si zaslouží příjemná a nastavitelná sportovní spoušť. Nad ní je umístěna manuální pojistka.
Anatomicky tvarovaná rukojeť zaručuje pevný a kvalitní úchop v každé situaci. Plastová sundávací pažba přináší zcela jiný zážitek ze střelby. Nutno podotknout, že pažba je použitelná pouze za předpokladu, že využíváte optického zaměřovače.
HLAVNÍ VÝHODY
- Nízká hmotnost a skvělá ergonomie
- Pistole / karabina
- Dva zásobníky a jednoranná redukce
- Závit na moderátor hluku
- Regulátor tlaku
OBSAH BALENÍ
- Vzduchová pistole Reximex RP S 4,5mm
- 2x Zásobník
- Pažba
- Jednoranná redukce
- Quickfill
- Výměnné hledí
Doplňkové parametry
| Kategorie: | PCP vzduchovky |
|---|---|
| Ráže: | 4,5mm |
| Výrobce: | Reximex |
| Střelivo: | Diabolky |
| Ráže: | 4,5 mm / .177 |
| Úsťová rychlost: | 160 m/s |
| Energie: | 7 J |
| Hmotnost bez zásobníku (g): | 1000 |
| Délka hlavně: | 200 mm |
| Kapacita zásobníku: | 9 |
| Montáž: | Ano na 11mm |
| Pojistka: | Ano |
| Režim střelby: | Přebíjení |
| Střenky: | Polymer |
| Barva: | Černá |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Reximex je turecká značka specializující se na výrobu moderních PCP vzduchových zbraní a příslušenství.
Společnost Reximex byla založena v roce 2015 v Konya-Beyşehir. Jejich základním cílem je vyrábět produkty světové třídy s využitím nejmodernějších poznatků z oblasti výzkumu, vývoje a výroby, a to pod vedením manažerského a výrobního týmu. Disponuje vlastním výrobním zázemím.
Za krátkou dobu si Reximex získal zákaznické portfolio ve více než 60 zemích s vizí nikdy nedělat kompromisy v oblasti výroby vysoce kvalitních produktů a spokojenosti zákazníků.

| Výrobní společnost : | Reximex |
|---|---|
| Adresa : | Bayavşar Mah. 41958. Sokak No:3, 42700 Beyşehir/Konya |
| E-mail : | info@reximex.com |
| Zástupce výrobce v EU : | Jiří Jedlička |
| Adresa zástupce v EU : | Horní Třešňovec 193 56301 Horní Třešňovec |
