Vzduchovka Reximex® Tormenta S 5,5mm
Kód: KRPU091Detailní popis produktu
Vzduchovka Reximex® Tormenta S 5,5mm
Tormenta je větrovka s moderním vzhledem od tureckého výrobce Reximex.
Hlaveň je zakončena je závitem 1/2 UNF. K pohodlné montáži puškohledu slouží kombinovaná 11mm a 22mm lišta.
Dostatek výstřelů na jedno naplnění zajistí dvě kartuše (250 + 130 ccm). K dobré konzistenci střelby přispívá regulátor tlaku. Plastový zásobník pojme celkem 12 diabolek.
Spoušť je plně nastavitelná ve čtyřech směrech.
Úsťová energie je u tohoto modelu nastavitelná od 10 J do 35 J.
HLAVNÍ VÝHODY
- Dvojitá montážní lišta
- Objemná kartuše
- Nastavitelná spoušť
OBSAH BALENÍ
- Vzduchovka Reximex Tormenta S 5,5mm
- 2x Zásobník
Doplňkové parametry
| Kategorie: | PCP vzduchovky |
|---|---|
| Ráže: | 5,5mm |
| Výrobce: | Reximex |
| Střelivo: | Diabolky |
| Ráže: | 5,5 mm / .22 |
| Úsťová rychlost: | 260 m/s |
| Energie: | 35 J |
| Hmotnost (g): | 2800 |
| Délka hlavně: | 380 mm |
| Montážní lišta: | Ano |
| Má zásobník: | Ano |
| Kapacita zásobníku: | 12 |
| Materiál pažby: | Plast |
| Mířidla: | Ne |
| Pohon: | PCP |
| Bezpečnostní pojistka: | Ano |
| Regulátor tlaku: | Ano |
| Režim střelby: | Přebíjení |
| Barva: | Černá |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Reximex je turecká značka specializující se na výrobu moderních PCP vzduchových zbraní a příslušenství.
Společnost Reximex byla založena v roce 2015 v Konya-Beyşehir. Jejich základním cílem je vyrábět produkty světové třídy s využitím nejmodernějších poznatků z oblasti výzkumu, vývoje a výroby, a to pod vedením manažerského a výrobního týmu. Disponuje vlastním výrobním zázemím.
Za krátkou dobu si Reximex získal zákaznické portfolio ve více než 60 zemích s vizí nikdy nedělat kompromisy v oblasti výroby vysoce kvalitních produktů a spokojenosti zákazníků.

| Výrobní společnost : | Reximex |
|---|---|
| Adresa : | Bayavşar Mah. 41958. Sokak No:3, 42700 Beyşehir/Konya |
| E-mail : | info@reximex.com |
| Zástupce výrobce v EU : | Jiří Jedlička |
| Adresa zástupce v EU : | Horní Třešňovec 193 56301 Horní Třešňovec |
